Author: K***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: really great quality I love it
Color: White | 1 photo(s)
Price: 128kr
Original Price: 171kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | White |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 290 g |
| Length | 75 cm |
| Crown | 52-58 cm |
| SKU | sb2302150409631548 |
Overall Rating: 4.88/5
Author: K***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: really great quality I love it
Color: White | 1 photo(s)
Author: k***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ı love it
Color: White | 1 photo(s)
Author: a***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I lovthis very good quality you should buy it I recommend
Color: White | 1 photo(s)
Author: J***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Satisfied with my order
Color: White | 1 photo(s)